Bezplatné tipy aneb navyšujeme kapitál

Naše bezplatné tipy naleznete zde.

Základní kapitál tvoří jeden z důležitých faktorů ovlivňujících částku, kterou můžeme během sázení vyhrát. Jeho ideální výše by se měla pohybovat kolem 50-ti násobku vašeho minimálního vkladu. Pokud tedy například na jeden tiket vsázíte 10 Kč, měl by váš základní kapitál být 500 Kč. Díky takto vysoké částce se minimalizuje riziko vzniku chyby z důsledku psychického tlaku.(pokud na svém sázkovém účtě vidíte dostatek finančních prostředků, cítíte se mnohem klidněji a neděláte zbytečně chyby). Pro navýšení vašeho kapitálu je proto vhodné sázet na příležitosti s předpokládaným ziskem. Mnoho sázkařů však nemá každý den čas provádět složité analýzy a hledat vhodný zápas. Na internetu však existuje mnoho serverů (včetně toho našeho), které tyto analýzy provádějí a tipy na zápasy poskytují zdarma. Je pochopitelné, že i v tomto případě nemáte jistotu, že všechny zveřejněné tipy skutečně vyjdou. Setkáte se však s vysokou mírou úspěšně tipnutých zápasů. Všechny finanční prostředky získané navíc tímto způsobem pak můžete s klidným svědomím použitím na jakoukoliv vámi vybranou sázku. Pokud se náhodou nesetkáte s úspěchem, nezapomeňte, že ztratíte jen finanční prostředky získané sázkou na pečlivě vybrané zápasy (a nijak se tak nezmenší váš základní kapitál)

Pokud tedy chcete co njedříve znásobit vaše sázkové prostředky, navštivě např. naší sekci Bezplatné tipy ve které každý den zveřejňujeme vybrané tipy a vedeme i statistiky naší úspěšnosti.

Tags: , , ,

3 Responses to “Bezplatné tipy aneb navyšujeme kapitál”

  1. FrantaB Says:

    Kluci. Super tipy. Určitě doporučuji všem se zde inspirovat!

  2. milan rodak Says:

    rad bych vedel jakou uspesnost mate

  3. Elyza Says:

    That kind of thinking shows you’re an epexrt

Leave a ReplyZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů aaa-katalog.cz sport Evropský katalog sport sport-volny-cas-rekreace CZIN.eu Toplink - katalog odkazů Katalog stránek Katalog odkazů.net