Jak začít vsázet – 5 tipů pro úspěšné sázkaře

Vsázení dozajista patří mezi zajímavý způsob přivýdělku či trvalého zdroje příjmů. Mnoho začínajících sázkařů se však po krátké době dostává do hlubokého mínusu a rozhodně není profitabilních. Kde tito lidé dělají chybu ? Pokud i vy plánujete s internetovým sázením začít, určitě neuděláte chybu, pokud si přečtěte následující pětici rad pro internetového sázkaře, které vám mohou pomoci ve vašich začátcích.

1. Vsázejte jen tolik, kolik si můžete dovolit ztratit. - Před započetím vašeho vsázení si připravte rozumný kapitál, který bude vystihovat vaši současnou ekonomickou situaci. Tuto částku už poté během vsázení nenavyšujte a to ani pokud se neustále zmenšuje. Vyhnete se tak mnoha problémům, které pramení z lidské psychologie. Pokud totiž začnete vsázet s kapitálem, jehož případní ztráta výrazně neovlivní váš rodinný rozpočet, budete se během vsázení cítit mnohem uvolněněji, protože nebudete pod tlakem manipulace s velkou částkou peněz. Řada začínajících sázkařů udělá mnoho zbytečných chyb jen z toho důvodu, že se bojí možnosti prohry svých financí. Začněte proto vsázet vždy s rozumnou částkou.

2. Mějte své emoce pod kontrolou. - Pokud v jeden den prohrajete velkou částku peněz, nesnažte se ji vyhrát hned zpět. Pravděpodobně totiž akorát přijdete o další peníze a výrazně zmenšíte svůj kapitál. Z psychologického hlediska je určitě mnohem lepší zabývat se jinou činnosti, a k sázení se vrátit klidně až druhý den s čistou hlavou.

3.Učte se ze svých úspěchů i proher. – Vyšel vám váš tiket? Nezapomeňte však z radosti z výhry analyzovat proč k této události došlo a díky čemu jste vlastně získali vyhraný finanční obnos. Pomohla vám pečlivá studie týmu a nebo šlo spíše o štěstí? Jako začínající sázkař můžete začít přemýšlet nad vedením osobního sázkařkého deníku, ve kterém budete zaznamenávat jen vaše výhry, ale i prohrané finance. Tyto informace pro vás mohou později znamenat klíč k pochopení vlastního stylu sázení. Díky tomu se v budoucnosti budete moci vyvarovat nejčastějším chybám a zaměříte se naopak na oblast zisku.

4.Vyberte si jen jednu soutěž, která je vám blízká – Z počátku je vhodné zaměřit se jen na jednu soutěž, o které již máte nějaké základní informace. Tento výběr je velmi variabilní. Pro někoho je více přijatelnější fotbal, někdo preferuje naopak hokej. Zajímavou variantou zůstává tenis, ve kterém máme jen dvě základní možnosti výsledku (remíza, zde pochopitelně nefiguruje). Bezmyšlenkovitým vsázením na různé soutěže se naopak můžete zařadit mezi neúspěšné „dvackaře“.

5.Vsázejte rozumně. - Pokud chcete být úspěšní, musí vaše myšlenka na uzavření sázky pramenit z racionálního důvodu. Podkladem může být například analýza daného týmu, jejich minulé úspěchy či zranění důležitého hráče. Nikdy však nevsázejte jen proto, že se vám „líbí kurz“ nebo si myslíte, „že by to mohlo vyjít„. Pamatujte, že úspěšní sázkaři preferují sázky na menší počet zápasů za více finančních prostředků jednoduše proto, že vývoj daného týmu sledují a mají schopnost odhadnou jeho další úspěchy či prohry.

Incoming search terms:

  • vsázení
  • úspěšný sázkař
  • uspesni sazkari

Tags: ,

Leave a ReplyZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů aaa-katalog.cz sport Evropský katalog sport sport-volny-cas-rekreace CZIN.eu Toplink - katalog odkazů Katalog stránek Katalog odkazů.net