Sázecí strategie aneb jak vždy vyhrát

Možná se vám to bude zdát neuvěřitelné, ale přeci jen existuje strategie, která vám zaručuje jistou výhru bez žádných rizik. Bohužel ji však nelze opakovat donekonečna, nicméně stále představuje ideální začátek pro sázkaře, kteří si potřebují vybudovat základní kapitál.

Přípava: Princip strategie počíná v nalezení dvou internetových sáz

kových kanceláří, které nabízející vstupní bonus pro nové klienty. Tímto benefitem se dnes chlubí prakticky každá společnost, a proto její nalezení není nijak obtížné – právě naopak, spíše budete vybírat mezi desítkami sázkových kanceláří právě tu nejvýhodnější. Jak ji ale poznat ? Klíčové je naléut si podmínky, které se vztahují k bonusu, který během registrace získáte. Uvedeme si konkrétní příklad. Častý například bývá 100% k prvnímu vkladu, který lze vybrat po vsazení celé částky na zápas s kurzem 1,5. Nabídka, která bude této zmíně

né variantě nejvíce podobná vám zajistí největší zisk v rámci této stategie.

Postup: Předpokládejme, že již máte vybrány dvě internetové sázkové kanceláři nabízející vstupní bonus a znáte podmínky pro jeho vyplacení. Jako modelový příklad budeme například počítat s částkou 5000 Kč kterou vložíte na vaše dva nové sázkové účty. Vaše náklady tedy budou 10 000 Kč , díky vstupním bonusům však již budete disponovat 20 000 Kč ! Nyní je potřeba nalézt si vhodnou sázkovou příležitost, u které nemůže dojít k remíze. Ideální je proto například tenis mezi dvěma sportovci s prakticky vyrovnanými silami. Kurzy se totiž v tomto případě pohybují kolem hranice 1,80 na oba hráče, což dokazuje i níže přiložený screen:

Nyní stačí již jen v jedné sázkové kanceláři vsadit kompletní zůstatek vašeho účtu (10 000 Kč) na výhru prvního hráče a naopak u druhé společnosti uzavřít sázku na druhého hráče a to opět s celou disponibilní částkou (opět 10 000 Kč)

Výsledek: Jak už jste asi pochopili v případě využití této strategie se již nemusíte nijak zajímat o konečný výsledek daného zápasu (nebo v našem případě tenisového utkání) – vždy totiž skončíte v zisku:

10 000 x 1,80 = 18 000 Kč

Od této částky je poté nutné odečíst náklady (5 000 Kč) které pochopitelně u jedné z vybraných kanceláří musíte prohrát:

18 000 Kč – 5 000 Kč = 13 000 Kč

Pokud odečteme i druhý vklad 5 000 kč (o který ale nepříjdete !) získáme tak skutečný čistý zisk:

13 000 Kč – 5000 Kč = 8 000 Kč

Díky této strategii a několika desítkám minut strávených vyhledání vhodných společností a následnou registrací jsme v tomto modelovém příkladě skončili v čistým ziskem 8 000 Kč. Pochopitelně však lze sázet i částky mnohem nižší i vyšší. V druhém případě však nezapomeňte, že sázkové kanceláře počáteční bonus poskytují jen do určité výše (maximum se obvykle pohybuje kolem 500 $ = přibližně 9 500 Kč). Celou strategii pak lze opakovat vícekrát s využitím společností, u kterých získáte vstupní bonus za již zmíněných výhodných podmínek.

Vzhledem k faktu, že nabídky sázkových kanceláří se často mění, nenese provozovatel webu žádnou odpovědnost za informace poskytnuté v tomto textu.

Incoming search terms:

 • jak sázet a vyhrát
 • sázecí strategie
 • jak vyhrat v sazeni
 • jak sázet a vyhrávat
 • live sazeni strategie
 • live sazky strategie

Tags: ,

4 Responses to “Sázecí strategie aneb jak vždy vyhrát”

 1. web dizajn Says:

  Thanks for the auspicious writeup. It actually was a amusement account it. Look complicated to far introduced agreeable from you! However, how can we be in contact?

 2. web, dizajn,grafika, logo Says:

  whoah this blog is great i like reading your posts. Keep up the good work! You realize, many people are searching round for this info, you can aid them greatly.

 3. Ppepe Says:

  Jenže po první sázce a případné výhře si přece musíš ty peníze vybrat a dát je tedy do nových sázkových kanceláří abys dostal opět bonusy ne?? A neni to nahodou tak že když dostaneš bonus tak musíš vsadit třeba víckrát než jednou a potom teda si nemůžeš výhru vybrat hned na poprvé a ty peníze můžeš zas prohrát ne??

 4. site Says:

  We will help you all throughout your application for the loan to us now!

Leave a ReplyZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů aaa-katalog.cz sport Evropský katalog sport sport-volny-cas-rekreace CZIN.eu Toplink - katalog odkazů Katalog stránek Katalog odkazů.net