Chci začít – jak na vsázení na nečisto s možností výhry

Pokud se chcete začít kursovému sázení trvale věnovat a vybudovat si tak nový zdroj financí je nejprve vhodné vyzkoušet si, jak se vám přibližně v tomto odvětví bude dařit. Mnoho začínajících sázkařů již má dostatek zkušeností a odborných znalostí a stačí jim jen pochopit princip sázení k dosažené trvalého finančního výnosu. Velmi zajímavou variantu pro nováčky i profesionály proto představuje web BeterZ.com, díky kterému si může atmosféru během sázení vyzkoušet úplně každý a nemusí přitom vynaložit žádné finanční prostředky. Ihned po jednoduché registraci (není třeba žádné ověřování Občanského průkazu apod.) získává 10 000 bodů. Ty následně můžete vsadit na desítky nabízených sázkových příležitostí. Zveřejňovány jsou většinou jen zápasy ze známých lig a odvětví, čímž web vychází vstříc právě nováčkům. Pokud budete úspěšní, můžete hned za několik dní rozšířit stav bodů, za které si následně můžete pořídit řadu hodnotných výher (např. PlayStation 3, Ipod apod). Někteří lidé však mohou preferovat raději finanční hotovost, kterou lze obdržet ve formě dárkových voucherů v patřičné hodnotě. A to vše bez jakékoliv finanční investice z vaší strany. Možná vás teď však napadá varianta, kdy nevyhrajete hned svůj první tiket. I na tuto možnost BeterZ.com myslí. Každému uživateli, který má na účtě nulový počet bodů jsou každý den ve 2 – 3 hodiny ráno připsány počáteční body znovu. Každý den proto můžete začínat s 10 000 body až do doby, kdy konečně vyhrajete. Poté stačí jen vaše konto rozumně navyšovat a následně požádat o zaslání odměny, která vás zaujala.

Ostatní uživatelé

Velmi zajímavou možnost představuje sledování statistik ostatních uživatelů BeterZ.com včetně ještě nevyhodnocených tipů na daný den. Pokud si tedy například naleznete osobu s vysokou mírou úspěšnosti a budete se řídit jeho radami, uvidíte, že zanedlouho se váš počet bodů rychle rozroste.

Skutečné sázení

Zkušenosti získáné prostřednictvím BeterZ.com poté můžete aplikovat v praxi v případě, kdy se rozhodnete zaregistrovat na skutečné sázkové kanceláři. Pokud se budete držet střídmé taktiky spočívající s pečlivém výběru zápasů (např. pomocí bezplatných tipů zdarma) rozroste se i stav vašich skutečných finančních prostředků.

http://beterz.com/?Referer=119855

Incoming search terms:

  • sazeni nanecisto
  • sázení na nečisto

Tags: , ,

One Response to “Chci začít – jak na vsázení na nečisto s možností výhry”

  1. Martin Says:

    masacr

Leave a ReplyZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů aaa-katalog.cz sport Evropský katalog sport sport-volny-cas-rekreace CZIN.eu Toplink - katalog odkazů Katalog stránek Katalog odkazů.net